Designerzy adidas Originals idą ponownie o krok dalej w swoich projektach i łączą projekt sprzed ponad 20 lat z najnowszą technologią. Mowa tu o butach EQT Support z 1993 roku i podeszwę Boost z czasów obecnych.

Estetyka butów z lat ’90 została zachowana, mamy zatem zamszową cholewkę w odcieniach jaśniutkiego beżu, szarości oraz bieli, którą przełamują trzy paski po boku w kontrastowej czerni. Nie brakuje rzecz jasna czarno zielonego brandingu na języku oraz na tyle cholewki. Wszystko to stoi na białej podeszwie Boost, ultra lekkiej i bardzo wygodnej, która od spodu jest czarna.

O premierze adidas EQT Suppoert 93/16 dowiecie się wszystkiego w sklepie Overkill.

adidas Equipment Support 93 16 Boost-Vintage White-Core Black-Sub Green-1 adidas Equipment Support 93 16 Boost-Vintage White-Core Black-Sub Green-2 adidas Equipment Support 93 16 Boost-Vintage White-Core Black-Sub Green-3 adidas Equipment Support 93 16 Boost-Vintage White-Core Black-Sub Green-4 adidas Equipment Support 93 16 Boost-Vintage White-Core Black-Sub Green-5 adidas Equipment Support 93 16 Boost-Vintage White-Core Black-Sub Green-6

adidas Equipment Support 93/16 Boost - Vintage White / Core Black - Sub Green
Ocena czytelników 9 Głosów