Pokazywaliśmy już dziś ciekawe adidas NMD „Lush Red”, ale to dopiero początek nowości w tym modelu. Na Waszych ekranach debiutuje wariant nazwany Core Black / Core Black / Footwear White.

Designerzy adidas Originals idą w jedno z najprostszych rozwiązań, a zarazem świetne i ponadczasowe. Buty zostały wyposażone w dopasowującą się do stopy cholewkę adidas Primeknit, którą zabarwiono na kolor czarny. W tym samym kolorze jest wiązanie a także element na tyle buta. Wszystko to postawiono na białej podeszwie z technologia boost. Dwa akcenty po boku podeszwy są również w bieli, przez co prawie ich nie widać i nie rzucają się w oczy.

Dobra wiadomość jest taka, że poniższe adidas NMD Runner dostaniecie w polskim sklepie adidas Originals.

adidas NMD_R1 Primeknit-Core Black-Core Black-Footwear White-1 adidas NMD_R1 Primeknit-Core Black-Core Black-Footwear White-2 adidas NMD_R1 Primeknit-Core Black-Core Black-Footwear White-3 adidas NMD_R1 Primeknit-Core Black-Core Black-Footwear White-4 adidas NMD_R1 Primeknit-Core Black-Core Black-Footwear White-5 adidas NMD_R1 Primeknit-Core Black-Core Black-Footwear White

adidas NMD_R1 Primeknit - Core Black / Core Black / Footwear White
Ocena czytelników 3 Głosów