air max 1 flyknit trainer

Ekipa niemieckiej marki adidas kuje żelazo póki gorące i oferuje nam jeszcze jedną wersje kolorystyczna butów Ultra Boost Uncaged, tyle że tym razem jej nazwa to Solar Red / Orange.

Cholewka okalająca stopę niczym skarpeta została oczywiście wykonana w technologii Primeknit i wykończona specjalnym kołnierzem. Przędzę postanowiono zabarwić w odcieniach koloru czerwonego oraz pomarańczowego. Z racji tego, że jest to opcja Uncaged to brakuje bocznej klatki z trzema paskami. Dopełnieniem cholewki jest ciemno bordowy stabilizator pięty na tyle. Zaskoczeniem nie będzie jeśli napiszemy, że podeszwa Boost jest w kolorze białym.

Konkretów co do premiery nie znamy, ale skoro sa juz oficjalne fotografie to można spodziewać się ich w ciagu najbliższych dni / tygodni. Sprawdzajcie na bieżąco dział nowości w polskim sklepie adidas.

ADIDAS ULTRA BOOST UNCAGED-SOLAR RED-ORANGE-1 ADIDAS ULTRA BOOST UNCAGED-SOLAR RED-ORANGE-2 ADIDAS ULTRA BOOST UNCAGED-SOLAR RED-ORANGE-3 ADIDAS ULTRA BOOST UNCAGED-SOLAR RED-ORANGE-4 ADIDAS ULTRA BOOST UNCAGED-SOLAR RED-ORANGE-5 ADIDAS ULTRA BOOST UNCAGED-SOLAR RED-ORANGE-6