air max 1 flyknit trainer

Co chwilę wracamy do tego tematu, ale w sieci pojawiły się już informacje na temat daty premiery najnowszej wersji kolorystycznej modelu adidas Yeezy Boost 750. Oczywiście mowa o zestawieniu, gdzie główną rolę gra czerń, bowiem pokrywa ona praktycznie całą cholewkę tych butów. Do tego dochodzi jeszcze zamsz a uzupełnieniem stawki jest biała podeszwa.

Sugerując się informacjami, które pochodzą z portalu sneakernews, już 5 grudnia buty te trafią do wybranych sklepów. Ponadto całkiem możliwe, że będzie to najbardziej limitowana edycja, gdyż mówi się, że konkretny butik otrzyma jedną parę w danym rozmiarze. Jest to bardzo dziwna wiadomość, gdyż sam Kanye West nieraz podkreślał, że zależy mu na tym, by buty sygnowane jego nazwiskiem trafiły do jak największego grona osób.

Nie pozostaje nam nic innego jak czekać do grudnia i śledzić wybrane sklepy, by móc pozwolić sobie na zakup wymarzonej pary, ale już teraz można założyć, że będzie to piekielnie trudne.

adidas-yeezy-750-boost-black-3 adidas-yeezy-750-boost-black-4 black-yeezy-750-release-date-2 black-yeezy-750-release-date-6 adidas Yeezy Boost 750 - Black / Black - Data premiery

 

adidas Yeezy Boost 750 - Black / Black - Data premiery
Ocena czytelników 8 Głosów