Do premiery specjalnego wydania Air Jordan 1 pozostało jeszcze kilka dni, ale w tym wpisie możecie zapoznać się z ich oficjalnymi zdjęciami. Mowa o wydaniu nazwanym Baroque Brown.

To luksusowe wydanie wychodzi część celebracji 30 rocznicy powstania serii Jordan jak i samych Jedynek. Konstrukcja oparta jest na dobrej jakości skórze w kolorze brązowym, która na Swooshu, wokół kostki oraz na piecie przyjmuje fakturę imitującą skórę krokodyla. To jednak nie koniec ciekawych dodatków, bo dopełnieniem projektu są wstawki z 24k złota w postaci lacelocka, elementu na tyle buta oraz na języku, a także bocznego brandingu czy też oczek na sznurówki. Wszystko to postawiono na białej podeszwie. Nie można też zapomnieć o pikowanej skórzanej wkładce.

Premiera wypada na 31 października, więc pozostało Wam niewiele czy by uzbierać $400 USD.

Air Jordan I Pinaccle
Baroque Brown/Metallic Gold
705075-205
31 Październik 2015

AIR JORDAN 1 PINNACLE-BAROQUE BROWN-1 AIR JORDAN 1 PINNACLE-BAROQUE BROWN-2 AIR JORDAN 1 PINNACLE-BAROQUE BROWN-3 AIR JORDAN 1 PINNACLE-BAROQUE BROWN-4 AIR JORDAN 1 PINNACLE-BAROQUE BROWN-5 AIR JORDAN 1 PINNACLE-BAROQUE BROWN-6 AIR JORDAN 1 PINNACLE-BAROQUE BROWN-7

AIR JORDAN 1 PINNACLE „BAROQUE BROWN”
Ocena czytelników 7 Głosów