air max 1 dark stucco

Okazuje się, że Air Jordan 5 nie będą jedynymi Jordanami, które wyjdą w sezonie wakacyjnym ze wzorem kamuflażu. Na ekranach swoich urządzeń widzicie właśnie oficjalne fotografie butów Air Jordan 1 w wersji nazwanej Shadow Camo.

Jest to dość ciekawe wydanie, a to ze względu na kilka aspektów. Konstrukcja buta opiera się na szarym zamszu, który został użyty na tyle cholewki, bocznej łyżwie oraz na górze toeboxa. Do tego dochodzą panele ze skóry na boku cholewki i wokół toeboxa, które mamy pokryte wzorem kamuflażu w odcieniach szarości i czerni. Mało Ci? No to ten kamuflaż jest dodatkowo odblaskowy, co widać na jednej z załączonych poniżej fotografii. Dochodzi do tego kontrastowa czerwona metka na języku, a także duży X na tyle, gdzie umieszczono napis Air i numer 23. Wszystko to postawiono na białej podeszwie z szarym spodem.

Konkretów co do premiery poniższych Air Jordan 1 „Shadow Camo” jeszcze nie znamy. Jak tylko się czegoś dowiemy to od razu damy Wam znać. Powinny pojawić się w zaprzyjaźnionym sklepie Ataf oraz w oficjalnym sklepie Jordan Brand.

Air Jordan 1 Shadow Camo-1 Air Jordan 1 Shadow Camo-2 Air Jordan 1 Shadow Camo-3 Air Jordan 1 Shadow Camo-4 Air Jordan 1 Shadow Camo-5 Air Jordan 1 Shadow Camo-6