air max 1 flyknit trainer

Ledwo co mieliśmy premiery świetnych Air Jordan 12 „The Master” oraz zaskakujących Air Jordan 12 „Vivid Pink” a amerykański Jordan Brand już szykuje kolejną bardzo mocną propozycję w postaci wydania French Blue.

Tegoroczne wydanie Air Jordan 12 będzie nie lada smaczkiem dla miłośników Jordanów, ponieważ bohater tego wpisu wyszedł jeden jedyny raz i było to 10 stycznia 2004 roku, teraz powracają po raz pierwszy w historii. Były one pierwszymi z pięciu kolorystyk Dwunastek, które wyszły w tym samym roku. Cholewka buta została zdominowana przez białą skórę z delikatną fakturą i dodatkowymi przeszyciami po boku. Do tego dochodzą elementy przy podeszwie o fakturze przypominającej jaszczurkę, te panele mamy w kolorze niebieskim. Odcień ten pojawia się on również na podeszwie, gdzie widzimy białego Jumpmana oraz czerwone włókno węglowe na środku. Wykończono to srebrnymi uchwytami na sznurówki oraz metką na tyle.

Data premiery opisywanych Dwunastek przewidziana jest na 26 marca, a ogarnie je zapewne sklep Ataf, a także oficjalny sklep Jordan Brand.

Air Jordan XII “French Blue”
White/French Blue-Metallic Silver-Varstiy Red
130690-113
26 Marzec 2016
$190

Air Jordan 12-French Blue-1 Air Jordan 12-French Blue-2 Air Jordan 12-French Blue-3 Air Jordan 12-French Blue-4 Air Jordan 12-French Blue-5

Air Jordan 12 „French Blue”
Ocena czytelników 1 Głosuj