air jordan 13

Na chwilę przed premierą butów Air Jordan 12 „French Blue” na sklepowych półkach pojawią się Air Jordan 4, które są częścią zestawu Dunk From Above, zaraz obok butów Air Jordan 5 Low.

Projektanci Jordan Brand zaserwują nam zatem całkiem nową kolorystykę Czwórek. But będzie wykonany w całości ze skóry w kolorze granatowym i jeśli będzie tej samej jakości co w niskich Piątkach to będziemy wszyscy zadowoleni i to bardzo. Po boku i na języku widzimy białą siatkę, która w samplach była pozioma, tu idzie po skosie z góry na dół. Kolor biały widzimy również na podeszwie, która od spodu jest w kolorze brązowym. Dziwi trochę biały Jumpman na tyle, ponieważ ten na języku jest już w kolorze żółtym, brakuje tu spójności. A propos tego ostatniego koloru, został on zastosowany również na wyściółce oraz pierwszych i ostatnich oczkach na sznurówki.

Premiera opisywanych Air Jordan 4 w polskim sklepie Ataf oraz oficjalnym sklepie Jordan Brand przewidziana jest na 19 marca.

Air Jordan IV „Dunk From Above”
Midnight Navy/Varsity Maize-White-Metallic Gold Star
308497-425
19 Marzec 2016
$190 USD

AIR JORDAN 4-DUNK FROM ABOVE-1 AIR JORDAN 4-DUNK FROM ABOVE-2 AIR JORDAN 4-DUNK FROM ABOVE-3 AIR JORDAN 4-DUNK FROM ABOVE-4 AIR JORDAN 4-DUNK FROM ABOVE-5

AIR JORDAN 4 „DUNK FROM ABOVE”
Ocena czytelników 9 Głosów