Butik Bait oraz japońska firma Onitsuka Tiger na nowo definiują Bruce’a Lee – miłośnikom kina akcji oraz sztuk walki chyba nie trzeba przybliżać sylwetki wyżej wspomnianego pana.

Mamy tutaj do czynienia z kolaboracją, która zaowocowała nową kolorystyką modelu Colorado 85. Zestawienie barw otrzymało po prostu tytuł Bruce Lee i oczywiście nie mogło się obyć bez takich barw jak odcień żółtego oraz czerń. Ten pierwszy kolor zdecydowanie tutaj dominuje. Pokrywa boczne panele oraz czubki i stanowi świetne tło dla czarnych akcentów w postaci sznurówek, brandingu a także podeszwy, która dodatkowo jest nakrapiana.

Całość prezentuje się świetnie, dlatego jeśli jesteście zainteresowani kupnem to datę premiery wyznaczono na 27 listopada. W tym czas odświeżajcie oficjalną stronę internetową sklepu Bait.

bait-bruce-lee-onitsuka-tiger-colorado-85 bait-bruce-lee-onitsuka-tiger-colorado-85-2 bait-bruce-lee-onitsuka-tiger-colorado-85-3 bait-bruce-lee-onitsuka-tiger-colorado-85-4 bait-bruce-lee-onitsuka-tiger-colorado-85-5 bait-bruce-lee-onitsuka-tiger-colorado-85-6 bait-bruce-lee-onitsuka-tiger-colorado-85-7 bait-bruce-lee-onitsuka-tiger-colorado-85-8 bait-bruce-lee-onitsuka-tiger-colorado-85-9

Bait x Onitsuka Tiger Colorado 85 „Bruce Lee”
Ocena czytelników 5 Głosów