air max 1 flyknit trainer

Jeszcze w zeszłym roku pisaliśmy o takim fakcie jak kolaboracja pomiędzy BBC (czyli Billionaire Boys Club) ze znanym producentem obuwia Timberland. Dzisiaj mamy dla Was świeżą porcję zdjęć, przedstawiającą kolejny owoc współpracy tych dwóch brandów.

Warto dodać, że na warsztat ponownie wzięto model 6 Inch Boot. Tym razem jest on dostępny w dwóch wariantach kolorystycznych Grass i Honeycomb. Trzeba przyznać, że obie wersja zdecydowanie rzucają się w oczy i ciężko przejść obok nich obojętnie. Pierwsze wydanie pokryte jest grafiką, imitującą trawę. Dlatego w akcji zobaczymy wyłącznie zieleń. Drugie zestawienie nawiązuje do plastrów miodu. Zajmuję one całą cholewkę tych solidnych kicksów.

Ciężko stwierdzić, która para jest lepsza, ale jeśli coś wpadło Wam w oko to ogarniajcie oficjalną stronę internetową BBC, bowiem wczoraj była premiera!

bee-line-timberland-grass-honeycomb-boots-release-00 bee-line-timberland-grass-honeycomb-boots-release-02 bee-line-timberland-grass-honeycomb-boots-release-03 bee-line-timberland-grass-honeycomb-boots-release-04 bee-line-timberland-grass-honeycomb-boots-release-05

BBC x Timberland 6 Inch Boot „Grass” & „Honeycomb”
Ocena czytelników 0 Głosów