Projektanci pracujący na co dzień dla marki Reebok Classic chyba naprawdę nie wiedzą co to odpoczynek. Mamy praktycznie połowę roku, czas bardzo zasuwa a firma ta zasypała nas już sporą ilością kolaboracji, związanych z modelem Reebok Ventilator. Nie jest to nic dziwnego. W końcu obecnie obchodzimy 25-lecie tych butów.

Przed Wami najnowszy projekt, o którym zresztą pisaliśmy już kilka dni temu. Jednak teraz dorzucamy pozostałą porcję fot. Ponadto data premiery uległa niewielkiej zmianie.

Oczywiście cały czas jesteśmy przy temacie współpracy ze sklepem END., dzięki której dzisiaj możemy sprawdzić wariant kolorystyczny, oznaczony jako Husky. Sam but stoi na „lodowej” podeszwie. Natomiast cholewka wyścielona jest odcieniem szarości, łączącym się z pastelowym różem. Do tego dochodzą błękitne sznurówki a wkładki będą imitowały sierść psa Husky.

Premiera zbliża się wielkimi krokami. Wyznaczono ją na 6 czerwca, dlatego w tym terminie sprawdzajcie oficjalną stronę internetową END.

a-closer-look-at-the-end-x-reebok-ventilator-husky-1 a-closer-look-at-the-end-x-reebok-ventilator-husky-2 a-closer-look-at-the-end-x-reebok-ventilator-husky-3

Reklama
air jordan