Butik Extra Butter oraz marka Reebok Classic wpadli na kapitalny pomysł, by jak na zawsze rozwiązać problem sneakerheadów, którzy rozkminiają w jakim obuwiu iść na studniówkę czy inny bal.

W kolekcji Did You Ask poruszany jest temat balu maturalnego. Sam zestaw obejmuje dwie pary (jedna damska a druga męska) butów a dokładnie Club C oraz NPC UK. Jeśli chodzi o wariant męski to w tym przypadku postawiono na czarno-białe zestawienie, które ma idealnie pasować do bardziej eleganckich ciuchów. Natomiast model NPC UK to już klasyczny róż, przeznaczony dla kobiet. Barwa ta pokrywa całą cholewkę, bez żadnych wyjątków.

Całość dopełniają świetne, klimatyczne imprezowe zdjęcia oraz video-zajawka. Natomiast, jeśli chodzi o dostępność to sprawdzajcie oficjalną stronę internetową Extra Butter już 10 czerwca!

extra-butter-reebok-court-prom-pack-2 extra-butter-reebok-court-prom-pack-3 extra-butter-reebok-court-prom-pack-4 extra-butter-reebok-court-prom-pack-5 extra-butter-reebok-court-prom-pack-7 extra-butter-reebok-court-prom-pack-8

Reklama
air jordan