air jordan 13

Całkiem niedawno Apple zaprezntowało nowego iPhone’a SE, który swoją premierę ma już za sobą. Było to ważne wydarzenie nie tylko dla branży technologicznej, ale również dla producentów akcesoriów dla produktów z nadgryzionym jabłkiem.

Firma HEX zaprezentowała właśnie zestaw swoich świeżych propozycji dedykowanych właśnie nowemu urządzeniu jakim jest iPhone SE. W ich ofercie znalazły się trzy pozycje: Icon, czyli portfel na trzy karty, gotówkę i oczywiście obudowa na telefon; Solo, czyli obudowa wraz z dwoma miejscami na karty; Focus, który jest już tylko i wyłącznie obudową. Każda z tych pozycji wychodzi w kilku wariantach kolorystycznych.

Zerknijcie do sklepu HEX i wybierzcie coś dla siebie.

Hex wprowadza obudowy i pokrowce na iPhoneaa SE-1 Hex wprowadza obudowy i pokrowce na iPhoneaa SE-3 Hex wprowadza obudowy i pokrowce na iPhoneaa SE-4 Hex wprowadza obudowy i pokrowce na iPhoneaa SE-5 Hex wprowadza obudowy i pokrowce na iPhoneaa SE-6 Hex wprowadza obudowy i pokrowce na iPhoneaa SE-7 Hex wprowadza obudowy i pokrowce na iPhoneaa SE-8 Hex wprowadza obudowy i pokrowce na iPhoneaa SE-9

Hex wprowadza obudowy i pokrowce na iPhone'a SE
Ocena czytelników 2 Głosów