air max 1 dark stucco

Dzisiejsze możliwości dzięki internetowi i smartfonom są nieograniczone. Kiedyś jak zaczynałem przygodę ze streetwearem wszystkich wiadomości i nowości dowiadywałeś się z forum lub strony głównej Hypebeast. Dziś w dobie mediów społecznościowych jak Twitter czy Instagram można się wszystkiego dowiedzieć bezpośrednio od twórców marki.

I właśnie Instagram, a raczej jego możliwości związane z transmisją Live dała mi możliwość zadania kilku szybkich pytań do właściciela Black Scale. Oto co mi odpowiedział Michael “Mega” Yabut. Wszystko było zrobione na szybko i z krótkimi treściwymi odpowiedziami


Czy z okazji 10 lecia marki Black Scale moglibyśmy się skontaktować drogą mailową i przeprowadzić dłuższy wywiad? 

Mega: Już nie udzielam żadnych wywiadów mediom, blogerom ani magazynom. Wole, żebyśmy porozmawiali tu, wole kontakt bezpośredni z fanami, klientami i mediami via social media.

Jak będzie wyglądała pierwsza w tym roku kolekcja, która będzie obowiązywała w sezonie wiosennym i letnim? 

Mega: Myślę, że to jest moja ulubiona kolekcja, najlepsza jak do tej pory. Zwłaszcza, że ja i En Noir wróciliśmy do projektowania na całego i to pierwszy raz od dawna.

Co w niej znajdziemy i jak będzie wyglądała?

Mega: Zgodnie z nazwą będzie wyważona. Znajdziesz tu pozycje spod znaku fashion, ale nie braknie typowego streetwearu. To będzie coś pomiędzy fashion i streetwear. Do tego dorzucimy odrobinę militarnego klimatu.

Czy z okazji 10 lecia powstania marki możemy spodziewać się czegoś specjalnego z Waszej strony?

Mega: Tak człowieku! Będzie tego multum. Chcemy praktycznie co miesiąc wydawać jakiś specjalny projekt czy kolaborację. Będą to projekty z artystami, designerami oraz innymi markami! Już nie mogę się doczekać!

Co pojawi się w pierwszej kolejności? Słyszałem, że współpracujesz z Reebok Classic.

Mega: Tak, to prawda. W styczniu pojawi się specjalny projekt z Reebok Classic. Będą to najprawdopodobniej dwa modele / warianty butów. Jeden z nich należy do moich ulubionych kicksów. Na razie nie mogę nic zdradzić co to będzie i jak będzie to wyglądało. Jedyne co mogę powiedzieć to to, że premiera będzie 20 stycznia.

Photo via BS