Przed Wami wyjątkowa kolaboracja, która przyniosła owoce: Neymar Jr. będzie pierwszym zawodnikiem, który zagra w obuwiu piłkarskim z logo Jumpmana. Ponadto, Jordan Brand przygotował nową wersję modelu Air Jordan V Low z wyszytym logo „Neymar” po wewnętrznej stronie języka.

Inspiracją projektu NJR x JORDAN Hypervenom był wspomniany wyżej Air Jordan V, ulubiony model Neymara. Odblaskowy język AJV został zreinterpretowany w nowej edycji Hypervenomów w postaci odbijającego światło Swoosha. Dobrze znany fanom linii Jordan wzór cement print został wykorzystany na płytce podeszwy Hypervenom II i uzupełniony logiem Jumpmana w rejonie śródstopia. Dziesiątka, będąca numerem Neymara w reprezentacji Brazylii, zgodnie z jego życzeniem pojawia się w bocznej, zewnętrznej części lewego buta. Natomiast numer 23 umieszczono na prawym bucie – co jest ukłonem w stronę „Jego powietrznej wysokości”.

Oprócz dwóch modeli obuwia seria NJR x JORDAN obejmuje także odzież i piłkarskie buty treningowe. Jest to pierwsza w historii linia Jordan Brand przygotowana dla sportowca, który nie jest ambasadorem tej marki.

Z kolei kolekcja NJR x JORDAN będzie dostępna już od 1 czerwca w aplikacji Nike Football oraz od 3 lipca w sklepie internetowym Nike.

 

KOLEKCJA NEYMAR X JORDAN BRAND-1 KOLEKCJA NEYMAR X JORDAN BRAND-2 KOLEKCJA NEYMAR X JORDAN BRAND-3 KOLEKCJA NEYMAR X JORDAN BRAND-3 KOLEKCJA NEYMAR X JORDAN BRAND-4 KOLEKCJA NEYMAR X JORDAN BRAND-5 KOLEKCJA NEYMAR X JORDAN BRAND-6 KOLEKCJA NEYMAR X JORDAN BRAND-7 KOLEKCJA NEYMAR X JORDAN BRAND-8 KOLEKCJA NEYMAR X JORDAN BRAND-9 KOLEKCJA NEYMAR X JORDAN BRAND