Firma CLOT postanowiła nawiązać współpracę z BMC Paris i swoje siły zaoferować ekipie, która na co dzień tworzy projekt ALL GONE, świętującej już 10 lat na rynku. Dlatego w tym przypadku zobaczymy specjalną kolekcję odzieżową, do której dołączono jeszcze miejski lookbook w postaci zdjęć.

Całość może nie jest zbyt obszerna, ale jest zdecydowanie warta uwagi. Na spore wyróżnienie zasługują bluzy typu hoodie, dostępne w kilku wariantach kolorystycznych. Najlepiej prezentuje się chyba szare wydanie, gdzie na plecach umieszczono dużą, fioletową grafikę. Do tego dochodzi zestaw koszulek a jeśli coś wpadło Wam w oko to koniecznie sprawdźcie oficjalną stronę internetową CLOT.

clot-all-gone-bmc-paris-capsule-collections-1 clot-all-gone-bmc-paris-capsule-collections-2 clot-all-gone-bmc-paris-capsule-collections-3 clot-all-gone-bmc-paris-capsule-collections-4 clot-all-gone-bmc-paris-capsule-collections-5 clot-all-gone-bmc-paris-capsule-collections-6 clot-all-gone-bmc-paris-capsule-collections-7 clot-all-gone-bmc-paris-capsule-collections-9

Lookbook CLOT x ALL GONE x BMC Paris - 10th Anniversary
Ocena czytelników 3 Głosów