air max 1 dark stucco

Dawno nie zaglądaliśmy do kalifornijskiej marki Diamond Supply Co., ale tym wpisem staramy się nadrobić zaległości. Poświecony on będzie najnowszej kolekcji zaprojektowanej na potrzeby sezonu wiosennego bieżącego roku.

Główną inspiracją projektantów amerykańskiej marki był era – Vietnam War “The Hells On Earth”. Nowości często nawiązują do pamiątek jakie się przywoziło w latach ’60 i ’70 z Wietnami, Korei czy Hong Kongu. Kluczowymi pozycjami są tu South Pacific Tour Jacket z naszywkami, która występuje tu w akompaniamencie spodni Pacific Tour Pant, szortów oraz kurtki Surplus Jacket. W wiosennej kolekcji powróci również oryginalna koszulka OG Script Logo w kilku wersjach kolorystycznych. Dochodzą do tego t-shirty z Jimim Hendrixem oraz serie ze zdjęciami na przodzie czy mini kolekcji Simplicity. Rzecz jasna nie braknie tu zestawu bluz, również z kapturem, spodni i dresów, a także lekkiech kurtek czy różnego typu czapek.

Poniżej umieszczamy zestaw fotografii tworzących ich najnowszy lookbook. Jeśli chcesz przyjrzeć się calej kolekcji to udaj się do internetowego sklepu Diamond Supply Co.