Dobra wiadomość dla wszystkich fanów polskiego streetwearu, bowiem nie musieliśmy długo czekać na kolejny drop od polskiej firmy Phenotype. Dzisiaj mamy dla Was lookbook, prezentujący kolekcję zatytułowaną jako Not Another Classic Drop i trzeba przyznać, że już sama nazwa sporo nam zdradza, gdyż poniższy zestaw odzieżowy to zupełnie inny klimat niż to co do tej pory serwowało Phenotype.

Przede wszystkim w oczy rzuca się denim a dokładnie Frayed Biker Denim, wyposażony w charakterystyczne dla tego typu spodni przeszycia i wytarcia. Co więcej, jest on dostępny w aż trzech wariantach kolorystycznych. Do tego dochodzi porcja „poszarpanych” bluz typu hoodie, które dodatkowo wyposażone są w zamki po bokach, ale na tym nie koniec zabawy, gdyż brand ten przygotował jeszcze bluzy, pokryte popularnym wzorem w kropy. Uzupełnieniem stawki są przedłużane t-shirty.

Natomiast, jeśli coś wpadło Wam w oko to czym prędzej wpadajcie na oficjalną stronę internetową Phenotype. Całość jest już dostępna on-line.

2 3 5 6 7 8 9 10 11 12 413 14