Lookbook Publish Brand „The Zip Sprinter” (Zima 2015)

Jeszcze przed końcem roku firma Publish Brand wrzuciła do sieci swoją najnowszą kolekcję, oznaczoną jako The Zip Sprinter.

Sam zestaw to połączenie designu z wygodą, dlatego w tym przypadku postawiono na bawełniane spodnie dresowe, które dodatkowo wyposażono w dobrze nam znany ściągacz. Ponadto są one dostępne w czterech wersjach kolorystycznych: czarnej, szarej, czerwonej i białej. Na tym nie nie koniec zabawy, gdyż uzupełnieniem stawki są bluzy, utrzymane w tylu varsity oraz kurtki.

Dłużej Was nie zatrzymujemy. Sprawdźcie załączone poniżej fotografie, a jeśli coś wpadło Wam w oko to odwiedźcie oficjalną stronę internetową Publish Brand.

publish-brand-zip-sprinter-collection-1 publish-brand-zip-sprinter-collection-2-2 publish-brand-zip-sprinter-collection-4 publish-brand-zip-sprinter-collection-5 publish-brand-zip-sprinter-collection-6 publish-brand-zip-sprinter-collection-7 publish-brand-zip-sprinter-collection-8 publish-brand-zip-sprinter-collection-9 publish-brand-zip-sprinter-collection-10 publish-brand-zip-sprinter-collection-11 publish-brand-zip-sprinter-collection-12

Lookbook Publish Brand „The Zip Sprinter” (Zima 2015)
Ocena czytelników 7 Głosów