nike air max 97

Jak się okazuje współpraca pomiędzy magazynem Sneaker Freaker, butikiem Packer Shoes oraz marką Puma nie kończy się tylko na świetnym wydaniu modelu Puma Blaze of Glory, bowiem w sieci dostępny jest też lookbook z ciuchami, które także wchodzą w skład projektu Bloodbath.

W akcji zobaczymy szare dresowe krótkie spodenki oraz spodnie. Do tego dochodzi kilka ciekawych koszulek, które też raczej utrzymane są w jednolitych barwach i wyposażone w małe logo. Nie zabraknie rozpinanych bluz z kapturem a uzupełnieniem stawki są m.in. takie czapki jak 5-panelówki oraz kapelusze.

Więcej informacji o tym projekcie ogarniecie na oficjalnej stronie internetowej sklepu Packer Shoes.

sneaker-freaker-x-puma-blaze-of-glory-bloodbath sneaker-freaker-x-puma-blaze-of-glory-bloodbath-2 sneaker-freaker-x-puma-blaze-of-glory-bloodbath-3 sneaker-freaker-x-puma-blaze-of-glory-bloodbath-4 sneaker-freaker-x-puma-blaze-of-glory-bloodbath-5 sneaker-freaker-x-puma-blaze-of-glory-bloodbath-6 sneaker-freaker-x-puma-blaze-of-glory-bloodbath-8 sneaker-freaker-x-puma-blaze-of-glory-bloodbath-9 sneaker-freaker-x-puma-blaze-of-glory-bloodbath-10 sneaker-freaker-x-puma-blaze-of-glory-bloodbath-12

Lookbook SNEAKER FREAKER X PACKER X PUMA „BLOODBATH”
Ocena czytelników 11 Głosów