air max 1 flyknit trainer

Ekipa z odległej Australii THRILLS ogarnia nieco inaczej pory roku niż większość miejscówek na świecie, dlatego teraz skupimy się na jesieni 2016 roku, gdyż w sieci pojawiła się właśnie najnowsza kolekcja tego brandu, do której dorzucono typowo miejski lookbook.

Oprócz ulic i ciekawych miejscówek, zobaczymy jeszcze wytatuowanych modeli, co tylko dodaje nam klimatu. Natomiast, jeśli chodzi o sam asortyment to w dużej mierze skupiono się na szerokim wyborze koszulek, które leżą dobrze zarówno na mężczyznach, jak i płci pięknej. Do tego dochodzą jeansowe katany, krótkie spodenki oraz denim. Nie zabraknie crewnecków, longsleeve’ów czy klasycznych hoodie. Uzupełnieniem stawki są pozycje zarezerwowane wyłącznie dla kobiet (m.in. sukienki) oraz koszule z długim rękawem. Wybór jest naprawdę spory!

Dlatego po więcej informacji odsyłamy Was na oficjalną stronę internetową THRILLS.

thrills-reckless-lookbook-1 thrills-reckless-lookbook-2 thrills-reckless-lookbook-3 thrills-reckless-lookbook-4 thrills-reckless-lookbook-5 thrills-reckless-lookbook-6 thrills-reckless-lookbook-7 thrills-reckless-lookbook-9 thrills-reckless-lookbook-10 thrills-reckless-lookbook-11 thrills-reckless-lookbook-12 thrills-reckless-lookbook-13 thrills-reckless-lookbook-14 thrills-reckless-lookbook-15 WEBSLIDE_A16_1 WEBSLIDE_A16_7

Lookbook Thrills „Reckless” (Jesień 2016)
Ocena czytelników 3 Głosów