nike air max 97

Każde większe święto lub okazja to dla Nike pole do manewru. Już jutro, to jest 17 marca przypada Dzień Świętego Patryka, irlandzkie święto dotyczące ich patrona narodowego. Z tejże okazji na sklepowych półkach pojawi się specjalna wersja butów Air Force 1 w wersji High.

Odświeżona bryła buta, wysokiej jakości skóra w kolorze białym, Swoosh w dawnym dobrym kształcie oraz dawny branding na zapiętce to cechy, które ceni każdy fan tego modelu. Wcześniej wspomniana biała skóra zostaje dopełniona rzecz jasna zielonymi akcentami w postaci bocznej łyżwy, jednego kompletu zapięcia przy kostce oraz spodu podeszwy. Branding na tyle oraz na języku jest również zielony.

Konkretów co do premiery opisywanych butów Nike Air Force 1 High nie znamy, ale nie powinien to być jakiś odległy termin.

Nike Air Force 1 High-St Patricks Day (2016)-1 Nike Air Force 1 High-St Patricks Day (2016)-2 Nike Air Force 1 High-St Patricks Day (2016)-3 Nike Air Force 1 High-St Patricks Day (2016)-4 Nike Air Force 1 High-St Patricks Day (2016)-5

Nike Air Force 1 High „St. Patrick’s Day” (2016)
Ocena czytelników 0 Głosów