NIe da się ukryć mija w Nike Sportswear między innymi pod znakiem Air Presto, klasyka sprzed lat, który po dziś dzień niektórych szokuje i obok którego nie przechodzi się obojętnie.

Projektantom marki z Oregonu to nie wystarczy i wprowadzają kolejne modyfikacje do jakże udanej bryły. O co chodzi? Już pewnie wywnioskowaliście po tytule – chodzi o wersje Woven, czyli cholewki zamiast chociażby siateczki mają plecionkę. Została ona zamontowana na całym przodzie buta oraz częściowo po boku. Pozostał neoprenowy kołnierz oraz język, a także boczna konstrukcja i nosek.

Na pierwszy ogień idą trzy kolorystyki – granatowa, szara oraz czarna i trudno stwierdzić, która wygląda najciekawiej. Premiera opisywanych butów Nike Air Presto Woven przewidziana jest na koniec lipca.

Nike Air Presto Woven (Lato 2016)-1 Nike Air Presto Woven (Lato 2016)-2 Nike Air Presto Woven (Lato 2016)-3 Nike Air Presto Woven (Lato 2016)-4 Nike Air Presto Woven (Lato 2016)-5 Nike Air Presto Woven (Lato 2016)-6 Nike Air Presto Woven (Lato 2016)-7