To już kolejny sezon, w którym designerzy i osoby odpowiedzialne za nowe technologie w Nike Sportswear serwują nam kolejne świeże i nowe rozwiązania. Dziś przed Wami ich najnowsze dziecko – kolekcja Tech Knit.

Nowy produkt został wynaleziony by dawać ciepło i zaprojektowany tak by reagować na otoczenie i poziom aktywności osoby, jednocześnie przedstawiono nową, progresywną estetykę. Dochodzą do tego specjalne elastyczne strefy i te o zwiększonej wentylacji. Natomiast newralgiczne miejsca narażone na zużycie zostały dodatkowo wzmocnione. To jeszcze nie koniec, ponieważ przy spodniach dresowych po analizie mapy ciepła postanowiono zastosować nowe szycie, warstwy i materiały. Nowa struktura dzianiny daje ciepło, a miejsca z wentylacją zapewniają komfort przez cały dzień. Natomiast na topach zdecydowano się postawić na siateczkę dającą maksymalną oddychalność, a minimalne przeszycia i łączenia paneli czy rozciągliwość na odpowiednim poziomie gwarantują komfort.

Nowa kolekcja Nike Tech Knit pojawi się w polskim sklepie Nike Sportswear już 4 lutego.

 

Nike przedstawia Tech Knit (Wiosna 2016)-1 Nike przedstawia Tech Knit (Wiosna 2016)-2 Nike przedstawia Tech Knit (Wiosna 2016)-3 Nike przedstawia Tech Knit (Wiosna 2016)-4 Nike przedstawia Tech Knit (Wiosna 2016)-5 Nike przedstawia Tech Knit (Wiosna 2016)-6

Nike przedstawia Tech Knit (Wiosna 2016)
Ocena czytelników 6 Głosów