Nike Reflective Safari Pack (Wiosna 2016)

Na przyszłoroczną wiosnę Nike Sportswear szykuje ciekawy zestaw, którego nazwano Reflective Safari Pack. Składają się na niego dwa modele butów, są to Nike Air Max 1 Ultra oraz Nike Huarache Utility.

Ten pierwszy model mamy wykonany z siateczki i Hyperfuse, czyli bezszwowe łączenia paneli, zabarwiono to przy użyciu koloru białego i zielonego, uzupełniono o żółty na wyściółce oraz czarny na pięcie, łyżwie oraz sznurówkach. Jednakże najbardziej rzuca się w oczy mudguard pokryty wzorem Safari, natomiast odchudzona i lżejsza podeszwa jest w bili dodatkowo nakropiona na czarno.

Drugi model ma niemalże identyczny układ blokowy kolorów, zdominowała go zieleń uzupełniona o białe elementy i kolor żółty na wyściółce. Do tego dochodzą czarne sznurówki oraz stabilizator pięty, nie brakuje rzecz jasna charakterystycznego wzoru Safari na mudguardzie. Tu też mamy podobne rozwiązanie na podeszwie jak w poprzednim modelu.

Konkretów codo premiery nie znamy, ale sklep sivasdescalzo dostanie je w pierwszym kwartale przyszłego roku.

Nike Reflective Safari Pack (Wiosna 2016)-1 Nike Reflective Safari Pack (Wiosna 2016)-2 Nike Reflective Safari Pack (Wiosna 2016)-3

Nike Reflective Safari Pack (Wiosna 2016)
Ocena czytelników 6 Głosów