air max 1 flyknit trainer

Przedstawiciele Nike Skateboarding zerkają na północ z rodzimego Portland do Seattle by stworzyć nową wersję butów Dunk Low w wersji Premium. Najnowsza kolorystyka została ochrzczona jako Starbucks, tak, dokładnie tak jak popularna sieć kawiarni.

Co stworzyli projektanci inspirujący się kawą? Ano mamy przed oczami kultowy model z cholewką wykonaną z płótna w kolorze brązowym z beżowymi przebarwieniami, co odnosi się do caffe machiatto. Projekt dopełniają akcenty w postaci białych sznurówek oraz białego Swoosha z zieloną obwolutą, zielonej wyściółki oraz białej podeszwy z zielonym spodem – to z kolei odnosi się do logotypu Starbucks.

W tej chwili buty są dostępne w sklepie Rock City Kicks. Jeśli będą dostępne w Polsce to zapewne ogarniecie je w sklepie Nike SB.

NIKE SB DUNK LOW PREMIUM-STARBUCKS-0 NIKE SB DUNK LOW PREMIUM-STARBUCKS-1 NIKE SB DUNK LOW PREMIUM-STARBUCKS-2 NIKE SB DUNK LOW PREMIUM-STARBUCKS-3 NIKE SB DUNK LOW PREMIUM-STARBUCKS-4 NIKE SB DUNK LOW PREMIUM-STARBUCKS-5 NIKE SB DUNK LOW PREMIUM-STARBUCKS-6 NIKE SB DUNK LOW PREMIUM-STARBUCKS-7 NIKE SB DUNK LOW PREMIUM-STARBUCKS-8