nike air max 97

Japoński brand Onitsuka Tiger zaprezentował właśnie dwa warianty kolorystyczne modelu Colorado 85, które przy obecnej pogodzie na pewną będą dobrą alternatywą dla zimowego obuwia.

Mianowicie mamy do czynienia z następującymi zestawieniami: Black/Silver oraz Black/Burgundy. Pierwszy z nich posiada czarną cholewkę, która uzupełniona jest o białą podeszwę. Ponadto takie elementy jak boczne panele, języki, branding oraz sznurówki również zabarwiono na czerń. Drugi wariant to już inna bajka. Mimo że postawiono na dominujący burgund, w tym przypadku skóra wygląda, jakby była wypalana. Daje nam to naprawdę dobry efekt.

Natomiast, jeśli któraś z par wpadła Wam w oko to koniecznie sprawdźcie oficjalną stronę internetową Sneaker Politics.

Asics_Tiger_USA_Dress_Pack_Sneaker_Politics_Hypebeast_3_grande Asics_Tiger_USA_Dress_Pack_Sneaker_Politics_Hypebeast_9_grande Asics_Tiger_USA_Dress_Pack_Sneaker_Politics_Hypebeast_14_grande Asics_Tiger_USA_Dress_Pack_Sneaker_Politics_Hypebeast_7_grande Asics_Tiger_USA_Dress_Pack_Sneaker_Politics_Hypebeast_8_grande Asics_Tiger_USA_Dress_Pack_Sneaker_Politics_Hypebeast_6_grande Asics_Tiger_USA_Dress_Pack_Sneaker_Politics_Hypebeast_13_grande Asics_Tiger_USA_Dress_Pack_Sneaker_Politics_Hypebeast_10_grande Asics_Tiger_USA_Dress_Pack_Sneaker_Politics_Hypebeast_15_grande Asics_Tiger_USA_Dress_Pack_Sneaker_Politics_Hypebeast_1_grande

Onitsuka Tiger Colorado 85 - Black / Silver & Black / Burgundy
Ocena czytelników 2 Głosów