air max 1 flyknit trainer

W dniu wczorajszym w Londynie odbył się wielki event sklepu Foot Locker, na który zostali zaproszeni przedstawiciele sneakersowych mediów z zachodniej Europy (tak, Polska nadal traktowana jest jak Trzeci Świat).

Podczas tego wydarzenia zaprezentowano również mnóstwo nowości, między innymi z obozu Nike Sportswear. Pośród nich natrafiono na całkiem nowy model butów nazwany Air Max Flair. Jest to model stojący na podeszwie w systemie Air Max widocznym na całej długości cholewki. A propos właśnie cholewki to mamy ją w prostej bryle o agresywnej linii niczym pocisk. Wiadomo, że na początku na sklepowe półki trafią dwie wersje: czarna oraz granatowa, na których znajdziemy ogromne napisy AIR. Do tego dochodzi jeszcze asymetryczne wiązanie, które chyba pełni rolę dekoracji.

Konkretów co do premiery widocznych tu butów Nike Air Max Flair jeszcze nie znamy, ale plotkuje się o lutym, w którym startuje kampania Footlocker – Hottest Month Ever.

 

Good Afternoon Kingdom!! LOOK AT THESE!! New @footlockereu AIRMAX Exclusive 👀👀👀 #ItStartsHere #Footlockereu #👑 #KingOfTrainers

Film zamieszczony przez użytkownika King Of Trainers (@kingoftrainers)