Claire to trzy letni Bull Terrier. Została ona zabrana przez swoją właścicielkę w podróż po opuszczonych miejscach w całej Europie.

Claire i jej właścicielka, a zarazem fotograf odwiedzili takie miejsca jak stare więzienia, wojskowe bazy, kopalnie węgla, a także pociągi oraz stare samoloty, farmy, kościoły czy szpitale. Wszystkie te wizyty zostały uwiecznione na zdjęciach. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że suczka pozowała na ich jakby była człowiekiem, jakby wykonywała w tych miejscach zwykłe ludzkie czynności.

Więcej zobaczycie na profilu na Instagramie.

Pies odwiedza opuszczone miejsca w Europie-1 Pies odwiedza opuszczone miejsca w Europie-2 Pies odwiedza opuszczone miejsca w Europie-3 Pies odwiedza opuszczone miejsca w Europie-4 Pies odwiedza opuszczone miejsca w Europie-5 Pies odwiedza opuszczone miejsca w Europie-6 Pies odwiedza opuszczone miejsca w Europie-7 Pies odwiedza opuszczone miejsca w Europie-8 Pies odwiedza opuszczone miejsca w Europie-9 Pies odwiedza opuszczone miejsca w Europie-10 Pies odwiedza opuszczone miejsca w Europie-11 Pies odwiedza opuszczone miejsca w Europie-12 Pies odwiedza opuszczone miejsca w Europie-13 Pies odwiedza opuszczone miejsca w Europie-14 Pies odwiedza opuszczone miejsca w Europie-15

 

Pies odwiedza opuszczone miejsca w Europie
Ocena czytelników 30 Głosów