air max 1 dark stucco

Jak wiadomo motyw nawiązujący do podróżowania w kosmosie jest dość często wykorzystywany w różnego rodzaju pracach. Dlatego nie dziwi nas fakt, że ekipa z Sole Classics, nawiązując współpracę z amerykańską marką Vans, pokusiła się właśnie o tego typu promocję.

Jednak na samym początku warto dodać, że owocem połączenia sił jest świeża kolorystyka modelu Vans Sk8-Hi Reissue Zip LX, oznaczona jako 8-ASC. Trzeba przyznać, że zdjęcia promujące cały projekt są równie dobre, jak same buty.

W akcji zobaczymy głównie odcień beżu, pokrywający praktycznie całą powierzchnię. Do tego dochodzi biała wulkanizowana podeszwa a na wyróżnienie zasługuje również amerykańska flaga umieszczona na językach.

Datę premiery tego wydania wyznaczono na 31 stycznia, dlatego w tym czasie na bieżąco sprawdzajcie oficjalną stronę internetową Sole Classics. Domyślamy się, że takie kicksy zejdą ze sklepowych półek w sekund pięć…

sole-classics-vans-sk8-hi-a-8sc-1 sole-classics-vans-sk8-hi-a-8sc-2 sole-classics-vans-sk8-hi-a-8sc-3 sole-classics-vans-sk8-hi-a-8sc-4 sole-classics-vans-sk8-hi-a-8sc-5 sole-classics-vans-sk8-hi-a-8sc-6 sole-classics-vans-sk8-hi-a-8sc-8 sole-classics-vans-sk8-hi-a-8sc-9

Sole Classics x Vans Vault Sk8-Hi Reissue Zip LX „8-ASC” | Video
Ocena czytelników 0 Głosów