air max 1 flyknit trainer

Oto pierwsze w tym roku zestawienie nowości od polskiego sklepu Sneaker Studio. Zobaczcie poniżej co serwują tym razem.

Pierwsza kolorystyka Air Max 90 nazwana Infrared to połączenie bieli, czerni i żywej czerwieni, co sprawia że cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Z racji, że w 2015 r. przypadała 25 rocznica powstania modelu, projektanci zdecydowali się na pójście za nowoczesnością wydając model Ultra, cechujący się maksymalnym odchudzeniem podeszwy i wykorzystanie jednolitej cholewki z bezszwowymi łączeniami. Znajdziecie je w ofercie krakowskiego SneakerStudio.

Kolejna propozycja to ponownie Air Max 90. Cholewka to Ultra Moire, czyli maksymalne wychudzenie połączone z bezszwowym połączeniem paneli. Sam kolor nazwano w tym przypadku Black/Anthracite-White. Czarna cholewka i szary swoosh w idealnie kontrastuje z białą podeszwą i detalami, bez zbędnego gadania pozycja godna zainteresowania. Dostępne w SneakerStudio.

Nike pomimo dążenia do nowoczesności i wprowadzania nowinek nie zapomina o swoich filarach i legendach, mowa tu oczywiście o Nike Dunk na podstawie których powstały idealne Sneakerbooty na dzisiejszą pogodę. Ich wygląd jest inspirowany butami roboczymi, a cholewka została wykonana z nieprzemakalnej skóry. Podeszwa zewnętrzna ma agresywny wzór bieżnika co w połączeniu z podeszwą środkową z tworzywa Phylon umożliwia pewny chód. Całość prezentuje się ciekawie. Znajdziecie je TUTAJ.

819474 106 b 819474 001 819474 001 b 805995 001 805995 001_1