air max 1 dark stucco

W zeszłym roku Diadora podbiła nasze serca nie tylko świetnymi kolaboracjami, ale również równie dobrymi regularnymi wydaniami. Zdaje się, że w tym roku nie będzie inaczej, a wnioskujemy to po jednej z pierwszych kolaboracji, która powstała z filadelfijskim sklepem Ubiq.

Przed Wami na ekranach Waszych urządzeń model Diadora N9000 w wersji nazwanej Philly Cheesesteak. Główną inspiracją jak się zapewne domyślacie była kanapka pochodząca z Filadelfii, podawana w podłużnej bułce pszennej. Składa się ona głównie z cienko pokrojonych kawałków wołowiny wymieszanych z serem.

Mamy zatem zamszowy przód w kolorze jasnobeżowym z perforacją na górze toeboxa, ten element nawiązuje do bułki. Następnie mamy boczne panele, język oraz tył cholewki w brązowej skórze, przy czym jeden z tych paneli jest perforowany – to oczywiście jest odwołanie do wołowiny. I na koniec należy wspomnieć o żółtym brandingu, czyli nawiązanie do żółtego sera. Wykończono to wytłoczonymi gwiazdkami na tyle, specjalnymi wkładkami oraz sznurówkami rope laces. Wszystko to postawiono na białej podeszwie nakrapianej na żółto, a jej spód zabarwiono na brązowo. Ciekawym zabiegiem jest dołożenie sznurówek w innych kolorach w przezroczystych pudełeczkach, czyżby ketchup, musztarda czy też inne dodatki?

Widoczne tu buty Ubiq x Diadora N9000 „Philly Cheesesteak” będą miał swoją premierę już 28 stycznia w sklepie Ubiq.