Grudzień to znakomity miesiąc by dać komuś odrobinę ciepła i uszczęśliwić go prezentem. Najpierw mamy Mikołaja 6 grudnia, a następnie przychodzi Gwiazdor na Wigilię Bożego Narodzenia. Dwa dni, które powinniśmy celebrować.

To także dwa dni, w których zazwyczaj mamy pustkę w głowie, jeśli chcemy sprezentować komuś coś fajnego, ale nie do końca wiemy co. I w tej sytuacji pojawiamy się my wraz ze swoją listą 20 najlepszych czy też najciekawszych prezentów dla znajomego sneakerheada. Obojętne czy to brat, kuzyn czy ziomek. Każdy doceni mały podarunek. To taki wpis z serii: pomysł na prezent


lista15books-1

KSIĄŻKI O KICKSACH

Zajawka na kicksy to nie tylko lajki i zdjęcia na Instagramie, ale również wiedza i cała otoczka. O tym aspekcie dowiecie się z wielu książkowych pozycji. Trudno tu wymienić tylko jedną, więc podlinkujemy Wam nasz artykuł z 15 najlepszymi książkami do sneakersach, gdzie znajdziecie linki do sklepów.


sznurowki

SZNURÓWKI

Diabeł tkwi w szczegółach i to właśnie one nadają projektowi charakteru. Jednym z akcentów, które możemy na szybko podmienić w kicksach to oczywiście sznurówki. Teraz możemy zasznurować je w okrągłe i kolorowe sznurówki. Teraz każdy porządny sklep ma w swojej ofercie albo swoje własne sznurówki albo bezpośrednio od jakiejś specjalizującej się w tym firmy.

SKLEP: Ataf


happy socks

SKARPETY

Jeśli ktoś chce się wyróżnić i to nie tylko przez kicksy to idealne są tu kolorowe skarpetki. Ostatnim czasy rządzi w tym temacie Happy Socks. Teraz w Polsce jest również dostępny asortyment Stance. Jest w czym wybierać.

SKLEP: Worldbox


angelus

FARBY ANGELUS

Tu mamy coś dla kreatywnej i artystycznej duszy. Jedne z najlepszych farb, które posłużą do customizacji butów. Obdarowany będzie mógł się wykazać i albo odnowić swoje lub znajomych buty albo użyć swojej wyobraźni i pomalować je według własnego uznania.

SKLEP: Multi Renowacja


sneaker freaker

PRASA – SNEKAER FREAKER

Dobra lektura i odrobina wiedzy nikomu jeszcze nie zaszkodziła, a wręcz przeciwnie. Najlepszą do tego typu rzeczy jest prasa w postaci magazynu Sneaker Freaker. Jest to niesamowita pozycja, w której przeczytasz wywiady, smaczki na temat danej marki czy wydania, znajdziesz tu również odrobinę historii, normalnie wszystko na temat kicksów.

SKLEP: Sneaker Freaker


nike id

PERSONALIZOWANE BUTY

Jeden z ciekawszych, a zarazem kreatywnych pomysłów. Tu to właśnie Ty możesz się wykazać i zaprojektować cały prezent. Wchodzisz na przykład na stronę Nike iD i wybierasz ulubiony model obdarowywanej osoby, dobierasz jej ulubione kolory oraz materiały i montujesz na tule lub z boku specjalny napis. Radzimy się jednak spieszyć, bo czas oczekiwania to około 3-4 tygodnie i fajnie by było się wyrobić przed gwiazdką.

SKLEP: Nike iD


jason-markk-premium-sneaker-cleaning-kit-1

AKCESORIA DO CZYSZCZENIA OBUWIA

Chyba nie ma lepszego i bardziej uniwersalnego prezentu jak środki czyszczenia. Może nie należy to do najpiękniejszych i ‚romantycznych’ prezentów, ale przydaje się każdemu. Nie wrzucimy go do szafki z napisem ‚nietrafione’. Do wyboru macie kilka firm, od środków do czyszczenia po te do impregnacji. Chociażby takich firm jak Jason Markk czy Crep. Bezsprzecznie jest to dobry pomysł na prezent.

Sklep: Worldbox


gift card

KARTA PODARUNKOWA CZY TEŻ UPOMINKOWA NIKE

Nie masz kompletnie pomysłu na prezent, nie chcesz, żeby był nietrafiony albo osoba obdarowywana jest bardzo wybredna? Nie ma nic lepszego jak karta podarunkowa. Samemu wybiera się kwotę i wysokość prezentu, obojętne czy to jest 100 czy 500 zł. Wpisujesz kwotę, zamawiasz kartę czy też kod, następnie przekazujesz obdarowywanemu. To on za tę kwotę sam sobie wybiera to co mu się podoba i to kupuje. To kolejny uniwersalny pomysł na prezent dla niezdecydowanych.

SKLEP: NIKE


sneakersbox

SNEAKERSBOX

To najdroższy prezent z tego zestawienia, ale chyba najbardziej efektowny. Jest to dość spora szafka na buty, która pomieści kilkanaście ulubionych pozycji z kolekcji. Najlepsze w tym jest to, że możemy ją zamówić w kolorach i z grafikami takimi jak na oryginalnych pudłach po butach.

SKLEP: SneakersBoxPolska


A Ty jakie masz pomysły? Podziel się z nami w komentarzach na Facebooku

 

Reklama
air jordan