Zabytkowy kościół w hiszpańskim mieście llanera nie jest zwykłym miejscem dla pielgrzymów i wierzących. Do tego miejsca wybierają się wprawdzie pielgrzymki, ale skaterów, ponieważ w środku wybudowano skatepark i drewniane rampy.

To jednak nie koniec zmian, jakie odmieniły tę budowlę. Na początku grudnia uliczny artysta Okuda San Miguel przy wsparciu Red Bull pomalował wnętrze i umieścił tam ogromy mural. Moc kolorów, geometryczne twarze i psychodeliczne rośliny – teraz to znajduje się na ścianach i sklepieniu kościoła.

Zobaczcie zatem na załączonych poniżej fotografiach jak im to wszystko wyszło.

100 letni kosciol ze skateparkiem i muralem w srodku-1 100 letni kosciol ze skateparkiem i muralem w srodku-2 100 letni kosciol ze skateparkiem i muralem w srodku-3 100 letni kosciol ze skateparkiem i muralem w srodku-4 100 letni kosciol ze skateparkiem i muralem w srodku-5 100 letni kosciol ze skateparkiem i muralem w srodku-6 100 letni kosciol ze skateparkiem i muralem w srodku-7 100 letni kosciol ze skateparkiem i muralem w srodku-8 100 letni kosciol ze skateparkiem i muralem w srodku-9 100 letni kosciol ze skateparkiem i muralem w srodku-10 100 letni kosciol ze skateparkiem i muralem w srodku-11 100 letni kosciol ze skateparkiem i muralem w srodku-12 100 letni kosciol ze skateparkiem i muralem w srodku-13

image © eduardo rivasla iglesia skateokudartRed Bull Media

 

Reklama
air jordan