- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylStreetwear5-panelówki North of Nowhere (Lato 2013)

5-panelówki North of Nowhere (Lato 2013)

Mająca swoją siedzibę w Maryland, marka North of Nowhere wrzuciła właśnie do sieci mały lookbook, który w pełni prezentuje najnowszy letni zestaw tej firmy – warto dodać, że składa się on wyłącznie z takiego elementu garderoby jak 5-panelówki.

Do wyboru będziemy mieli kilka wariantów kolorystycznych. Ponadto w tym przypadku zdecydowanie postawiono na klasykę. Dominują jednolite i proste barwy. Dodatkowo każda czapka wyposażona jest w logo umieszczone z przodu.

Natomiast, jeśli jakieś nakrycie głowy wpadło Wam w oko to czym prędzej sprawdźcie oficjalną stronę internetową North of Nowhere.

north-of-nowhere-summer-13-5-panel-cap-collection-1 north-of-nowhere-summer-13-5-panel-cap-collection-2 north-of-nowhere-summer-13-5-panel-cap-collection-3 north-of-nowhere-summer-13-5-panel-cap-collection-4 north-of-nowhere-summer-13-5-panel-cap-collection-5 north-of-nowhere-summer-13-5-panel-cap-collection-6 north-of-nowhere-summer-13-5-panel-cap-collection-7 north-of-nowhere-summer-13-5-panel-cap-collection-8

via swagsyndicate

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: