- REKLAMA -nike wyprzedaznike wyprzedaz

A-COLD-WALL* projektuje limitowane słuchawki Beats Studio3 Wireless

Po krótkiej przerwie powracamy do marki Beats, która prezentuje właśnie swoje bezprzewodowe słuchawki Studio3 w limitowanej wersji zaprojektowanej przez streetwearową marką A-COLD-WALL*.

Samuel Ross, twórca brytyjskiej marki, został zaproszony do zaprojektowania specjalnej wersji jednego z flagowych produktów amerykańskiej marki. Efekt końcowy został zabarwiony na kolor szary, ale dodatkowo otrzymuje cementowe nakropienie. Co ciekawe, na ten sposób zabarwiono nie tylko pałąk, ale również same słuchawki i gąbki. Jedynie wewnętrzna strona jest w jasnym kremie, co ciekawie uzupełnia cały projekt. Ross dla przypieczętowania projektu umieszcza na bokach matki biały branding ACW. Kropką nad i jest czarny pokrowiec z równie delikatnym brandingiem.

Bezprzewodowe słuchawki nauszne A-COLD-WALL* x Beats Studio3 Wireless mają się pojawić w oficjalnym sklepie Apple już w ciągu najbliższych dni.

sluchawki bezprzewodowe nauszne a-cold-wall x beats studio3 wireless 1 sluchawki bezprzewodowe nauszne a-cold-wall x beats studio3 wireless 2 sluchawki bezprzewodowe nauszne a-cold-wall x beats studio3 wireless 3 sluchawki bezprzewodowe nauszne a-cold-wall x beats studio3 wireless 4 sluchawki bezprzewodowe nauszne a-cold-wall x beats studio3 wireless 5 sluchawki bezprzewodowe nauszne a-cold-wall x beats studio3 wireless 6

- REKLAMA -yeezy bost 700yeezy bost 700

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: