Z jednej strony Nike Basketball prezentuje Kobe 11, a z drugiej adidas Basketball przedstawia drugi promodel, który będzie sygnowany nazwiskiem najlepszego zawodnika Portland Trailblazers – Damiana Lillarda.

Inspiracją do stworzenia nowych D Lillard 2 było rodzinne miasto, w którym wychował się Dame, czyli Oakland. Kolorystyka zaczerpnięta jest oczywiście z drużyny, w której obecnie gra. Cholewka została zaprojektowana w odniesieniu do mentalności zawodnika, to jego ciągu na koszu, udało się to uzyskać dzięki TechFit. W podeszwie mamy amortyzację Bounce, na środku jest stabilizator. Tak jak wspominaliśmy odniesienia do rodzinnych stron znajdziemy na spodzie podeszwy, nazwy miasta i dzielnicy.

Kolorystyka Rip City będzie dostępna od 26 grudnia, a globalnie od 26 stycznia. Natomiast wyjazdowa wersja Road pojawi się w sprzedaży 5 lutego.

adidas Basketball prezentuje D Lillard 2-1 adidas Basketball prezentuje D Lillard 2-2 adidas Basketball prezentuje D Lillard 2-3 adidas Basketball prezentuje D Lillard 2-4 adidas Basketball prezentuje D Lillard 2-5 adidas Basketball prezentuje D Lillard 2-6 adidas Basketball prezentuje D Lillard 2-7 adidas Basketball prezentuje D Lillard 2-8 adidas Basketball prezentuje D Lillard 2-9 adidas Basketball prezentuje D Lillard 2-10 adidas Basketball prezentuje D Lillard 2-11

Reklama
air jordan