- Reklama -NIkeNIke

adidas Iniki Runner Boost – White / Pearl Grey

Wracamy do tematu związanego ze stosunkowo świeżym modelem adidas Iniki Runner Boost. Co do nazewnictwa to na Hawajach Iniki oznacza ostre, przenikliwe wichury, jak huragan lub uderzenie czy rozerwanie. Trzeba przyznać, że jest to ciekawy tok myślenia jeśli chodzi o dobór nazwy dla tych biegówkach inspirowanych wzornictwem lat ’70.

Co do dzisiejszej kolorystyki to nosi ona następujący tytuł White/Pearl Grey i nie ma tutaj żadnych rewelacji. Cholewka to połączenie bieli z szarością. Tę pierwszą barwę możemy zauważyć na bocznych panelach, toeboxie oraz sznurówkach i językach. Odcień szarości widnieje na czubkach i pięcie. Całość osadzona jest na białej podeszwie typu Boost.

Natomiast, jeśli chodzi o dostępność poniższych adidas Iniki Runner Boost to koniecznie odwiedźcie oficjalną stronę internetową sklepu Rock City Kicks.

adidas Iniki Runner Boost – White : Pearl Grey1 adidas Iniki Runner Boost – White : Pearl Grey2 adidas Iniki Runner Boost – White : Pearl Grey3 adidas Iniki Runner Boost – White : Pearl Grey4 adidas Iniki Runner Boost – White : Pearl Grey5 adidas Iniki Runner Boost – White : Pearl Grey6

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NIkeNIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: