- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersadidas NMD „Cargo” Pack

adidas NMD „Cargo” Pack

Niedawno odbyła się ogromna premiera kilkunastu wersji kolorystycznych modelu adidas NMD, który podbił w tym roku sneakersowy rynek. To jednak nie koniec nowości na ten rok, poniżej możecie się zapoznać ze zbliżającym się zestawem Cargo Pack.

Na zestaw składają się dwie wersje kolorystyczne Olive Green/Black oraz Black/Olive Green. Jeden i drugi wariant został wykonany z siateczki z neoprenowym tyłem i stoi na białej podeszwie z systemem Boost. Jeden z wariantów jest cały w zgniłej zieleni z czarnym elementem na tyle, z kolei drugi został zaprojektowany na odwrót.

Konkretnej daty premiery niestety nie znamy, polecamy zatem sprawdzać na bieżąco dział nowości w internetowym sklepie adidas pod tym linkiem.

adidas NMD-Cargo Pack-1 adidas NMD-Cargo Pack-2 adidas NMD-Cargo Pack-3 adidas NMD-Cargo Pack-4 adidas NMD-Cargo Pack-5 adidas NMD-Cargo Pack-11 adidas NMD-Cargo Pack-12 adidas NMD-Cargo Pack-6 adidas NMD-Cargo Pack-7 adidas NMD-Cargo Pack-8 adidas NMD-Cargo Pack-9 adidas NMD-Cargo Pack-10 adidas NMD-Cargo Pack-13 adidas NMD-Cargo Pack-14

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: