Ledwo co się odbyła ogromna premiera nowych wersji adidas NMD, a już zapowiadamy kolejny zestaw nowości. Na ekranach widzicie zestaw Tri Color składający się z dwóch kolorystyk wydania R1 Primeknit.

Mamy zatem cholewki wykonane z dzianiny Primeknit w kolorze czarnym oraz biało czarnym z paskami na tyle w kolorze cholewki i napisem „The Brand With The Three Stripes”. Cała zabawa dzieje się jednak na trzech paskach po boku, gdzie wrzucono odpowiednio kolory niebiesko biało czerwone oraz niebiesko czarno czerwone. Jeden i drugi wariant stoją na białych podeszwach Boost.

Konkretów z datą premiery poniższych adidas NMD niestety nie znamy, ale plotkuje się o tegorocznym grudniu. Znajdziecie je pod tym linkiem.

ADIDAS NMD R1 PRIMEKNIT-TRI-COLOR-1 ADIDAS NMD R1 PRIMEKNIT-TRI-COLOR-2 ADIDAS NMD R1 PRIMEKNIT-TRI-COLOR-3 ADIDAS NMD R1 PRIMEKNIT-TRI-COLOR-4 ADIDAS NMD R1 PRIMEKNIT-TRI-COLOR-5 ADIDAS NMD R1 PRIMEKNIT-TRI-COLOR-6 ADIDAS NMD R1 PRIMEKNIT-TRI-COLOR-7 ADIDAS NMD R1 PRIMEKNIT-TRI-COLOR-8 ADIDAS NMD R1 PRIMEKNIT-TRI-COLOR-9 ADIDAS NMD R1 PRIMEKNIT-TRI-COLOR-10

Reklama
air jordan