- Reklama -NIke Air MaxNIke Air Max
Strona głównaStylSneakersadidas NMD R2 Primeknit - Pierwsze dokładne zdjęcia

adidas NMD R2 Primeknit – Pierwsze dokładne zdjęcia

Nie da się ukryć, że buty adidas NMD podbiły rynek. Każde wydanie wiązało się z ich szybkim zniknięciem ze sklepowych półek, no może nie licząc ostatniej premiery sprzed kilku dni, niektóre wydania są nadal dostępne. Widać, że rynek już się nasycił. adidas Originals zdążył już to zauważyć, więc powoli szykuje się do swojej kolejnej premiery w tym modelu, ale oczywiście w nowej i odmienionej wersji.

Przed Wami pierwsze dokładne fotografii jednej z kolorystyk, które pojawią się w sprzedaży pod koniec roku. Po pierwsze cholewkę wykonano w technologii Primeknit, którą dodatkowo pokryto wzorem w cienki paski. Wprowadzono również przylegający niczym skarpeta kołnierz, który jest dodatkowo odblaskowy, zrezygnowano z dodatkowych uchwytów / oczek na sznurówki. Zmiany widzimy również na podeszwie Boost, już nie ma dwóch bocznych klocków, a ten wewnętrzny jest też ciut inny.

Teraz pozostaje tylko czekać na oficjalną prezentację i datę premiery, która przewidywana jest na ostatnie tygodnie roku.

adidas NMD R2 Primeknit-Pierwsze dokładne zdjecia-1 adidas NMD R2 Primeknit-Pierwsze dokładne zdjecia-2 adidas NMD R2 Primeknit-Pierwsze dokładne zdjecia-3 adidas NMD R2 Primeknit-Pierwsze dokładne zdjecia-4 adidas NMD R2 Primeknit-Pierwsze dokładne zdjecia-5 adidas NMD R2 Primeknit-Pierwsze dokładne zdjecia-6

- Reklama -Nike Air Force 1
- Reklama -NIke Air Force 1

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: