- Reklama -NIke Black Friday NIke Black Friday
Strona głównaStylSneakersadidas Originals przedstawia nowe NMD Racer Primeknit

adidas Originals przedstawia nowe NMD Racer Primeknit

Pierwsze zdjęcia całkiem nowego modelu od adidas Originals pokazywałem już we wrześniu zeszłego roku i wzbudził on mocno mieszane uczucia. Dziś dysponuję już zdjęciami oficjalnymi butów adidas NMD Racer Primeknit, które już za chwilę pojawią się w sklepie.

Model bazuje na dobrze już znanych NMD, ale wprowadzono kilka subtelnych zmian. Cholewka nadal wykonana jest z przędzy Primeknit, ale utkano ją w delikatnie inny sposób niż oryginalne wydanie. Dochodzą do tego termozgrzewalne trzy paski na boku oraz zamszowa osłona pięty. Konstrukcja jest jednolita i przylega do stopy niczym skarpeta, obeszło się bez osobnego języka. Z kolei podeszwa to ponownie Boost, ale zrezygnowano z bocznych klocków i wprowadzono jeden pod piętą. Kolejną niespodzianką jest wprowadzenie agresywnego 'wyścigowego’ wyglądu na spodzie podeszwy.

Na pierwszy ogień idzie wersja w kolorze czarnym z białą podeszwą z jaskrawym zielonym i różowym spodem.

Widoczne tu buty adidas NMD Racer Primeknit możecie kupić w sklepie adidas pod tym linkiem.

adidas NMD Racer Primeknit CQ2441 1 adidas NMD Racer Primeknit CQ2441 2 adidas NMD Racer Primeknit CQ2441 3 adidas NMD Racer Primeknit CQ2441 4 adidas NMD Racer Primeknit CQ2441 5 adidas NMD Racer Primeknit CQ2441 6 adidas NMD Racer Primeknit CQ2441 7 adidas NMD Racer Primeknit CQ2441 8 adidas NMD Racer Primeknit CQ2441 9

- Reklama -NIke Black Friday
- Reklama -NIke Black Friday

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: