- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersadidas Originals City Marathon PT – Tribe Green / White

adidas Originals City Marathon PT – Tribe Green / White

Mamy dla Was kolejną odsłonę modelu City Marathon PT, który wyszedł spod rąk ekipy adidas Originals. Tym razem mamy do czynienia z kolorystyką Tribe Green/White. Co do wyglądu tych butów to już w zasadzie po samym tytule możemy dowiedzieć się jakie kolory zobaczymy w akcji.

Przede wszystkim dominują dwa odcienie zieleni. Pokrywają one prawie całą powierzchnię tych butów. Do tego dochodzą jeszcze białe elementy w postaci trzech pasków, wnętrza czy sznurówek. Uzupełnieniem jest wzorek na podeszwie. Warto również dodać, że do produkcji użyto takich materiałów jak np. zamsz.

Natomiast, jeśli chodzi o dostępność tej wersji to ogarniecie ją m.in. w internetowym sklepie The Good Will Out.

adidas Originals City Marathon PT
Tribe Green/White
D67396
Kwiecień 2014

adidas_city_marathon_pt_tribe_green_st_tropic_green_white_vapour_d67396 adidas_city_marathon_pt_tribe_green_st_tropic_green_white_vapour_d67396_1_ adidas_city_marathon_pt_tribe_green_st_tropic_green_white_vapour_d67396_3_ adidas_city_marathon_pt_tribe_green_st_tropic_green_white_vapour_d67396_4_ adidas_city_marathon_pt_tribe_green_st_tropic_green_white_vapour_d67396_5_ adidas_city_marathon_pt_tribe_green_st_tropic_green_white_vapour_d67396_6_

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: