- Reklama -NikeNike
Strona głównaSklepyadidas odświeżył swój pierwszy w historii sklep Originals

adidas odświeżył swój pierwszy w historii sklep Originals

Wprawdzie internet z roku na roku przechwytuje kolejnych klientów, ale sklepy stacjonarne nadal starają się zdobywać nowych i utrzymywać starych klientów. Jednym z działań, które mają im w tym pomóc są remonty i wprowadzanie nowych rozwiązań na swoich powierzchniach handlowych. Przykładem na to niech będzie adidas, który właśnie odświeżył swój pierwszy w historii sklep Originals znajdujący się w Berlinie.

Według niemieckiej marki (i nie tylko) sklep to obecnie znacznie więcej niż tylko miejsce na zakupy. Teraz stacjonarka to przestrzeń, w której ludzie mogą wchodzić w interakcję z marką, odkrywać artystów z miejskiej sceny kreatywnej i mieszać się z lokalną społecznością sneakerheadów.

O specjalny i wyjątkowy design zadbali między innymi Monja Gentschow, autorka wielkiego systemu Torsion wydrukowanego w technice 3D, który został umieszczony na witrynie. Obok tego widzimy wyselekcjonowane przez Sneaker Queen archiwalne buty, które Sebastian Haslauer przerobił w ceramicznej formie. Mało? Madwomen Collective umieszcza w jednym z rogów efekty sesji zdjęciowej, a tuż przed tym widzimy stół do ping ponga.

Widoczny poniżej sklep jest o tyle wyjątkowy, że to pierwszy stacjonarny sklep adidas Originals w historii, który otworzył się na klientów już w 2001 roku.

Jeśli będziecie mieli okazję pojawić się w Berlinie to poniżej znajdziecie adres godny odwiedzenia. Dla pozostałych mamy galerię zdjęć i dołączone video.

adidas Originals Berlin
Münzstraße 13-15
10178 Berlin

sklep adidas Originals Berlin Store 1 sklep adidas Originals Berlin Store 2 sklep adidas Originals Berlin Store 3 sklep adidas Originals Berlin Store 4 sklep adidas Originals Berlin Store 5 sklep adidas Originals Berlin Store 6 sklep adidas Originals Berlin Store 7 sklep adidas Originals Berlin Store 8 sklep adidas Originals Berlin Store 9 sklep adidas Originals Berlin Store 10 sklep adidas Originals Berlin Store 11

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: