- Reklama -NikeNike

adidas Originals Superstar „City Pack”

Model Superstar od adidas Originals przeszedł już do historii jako jeden z najbardziej klasycznych modeli tej niemieckiej marki. W tym roku wielokrotnie już pokazywaliśmy Wam nowe odsłony a dziś swoją premierę ma „City Pack”.

Superstar, klasyczna sylwetka z trzema paskami wykonana z wysokiej jakości zamszu. Każda z wersji składa hołd któremuś z miast na całym świecie. Niebieskie to Prayż, czerwone Londyn, żółte Szanghaj, fioletowe Tokio i czarne Nowy Jork. Zwieńczeniem modeli jest złota pieczęć z nazwą miasta na boku oraz minimalistyczny design słynnego punktu orientacyjnego każdego z nich, umieszczony na pięcie.

adidas Originals Superstar „City Pack” pojawia się już w sprzedaży a pierwszym sklepem, w którym możemy dostać poszczególne kolorystyki jest Oneness.

adidas-originals-superstar-city-pack-available-01 adidas-originals-superstar-city-pack-available-02 adidas-originals-superstar-city-pack-available-03 adidas-originals-superstar-city-pack-available-04 adidas-originals-superstar-city-pack-available-05 adidas-originals-superstar-city-pack-available-06 adidas-originals-superstar-city-pack-available-07 adidas-originals-superstar-city-pack-available-08 adidas-originals-superstar-city-pack-available-09 adidas-originals-superstar-city-pack-available-10

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: