Jeśli myśleliście, że zaprzestaliśmy pisać o butach adidas Originals Tubular Doom to już teraz wyprowadzamy Was z błędu a wszystko za sprawą najnowszej kolorystyki, oznaczonej jako Black/White, gdzie dodatkowo mamy jeszcze do czynienia z technologią Primeknit.

Natomiast co do wyglądu tego modelu to już sam tytuł sporo nam zdradza. Całość opiera się na mieszance bieli z czernią. Ten pierwszy kolor zdecydowanie dominuje, pokrywając większą część tej przewiewnej cholewki. Czarne akcenty umieszczono w okolicy pięty a dopełnieniem stawki jest również biała, charakterystyczna podeszwa.

Co do dostępności poniższego wydania adidas Originals Tubular Doom to koniecznie odwiedźcie oficjalną stronę internetową szwajcarskiego sklepu Titolo. Zerknijcie też na nowości w sklepie adidas.pl.

adidas Originals Tubular Doom Primeknit – Black : White3 adidas Originals Tubular Doom Primeknit – Black : White2 adidas Originals Tubular Doom Primeknit – Black : White1 adidas Originals Tubular Doom Primeknit – Black : White5 adidas Originals Tubular Doom Primeknit – Black : White4

Reklama
air jordan