- Reklama -NIke Air MaxNIke Air Max
Strona głównaStylSneakersadidas Originals ZX 700 – Bliss – Chrome / Aluminium

adidas Originals ZX 700 – Bliss – Chrome / Aluminium

Marka adidas Originals nie zwalnia tempa, bowiem dokładnie dwa dni temu mogliśmy zobaczyć świeże wydanie modelu ZX 750, a dzisiaj przyszła kolej na równie ciekawy wariant butów ZX 700 w kolorystyce, która nosi nazwę Bliss-Chrome/Aluminium.

W tym przypadku możemy spodziewać się głównie połączenia trzech kolorów. Dominuje błękit, przechodzący nieco w morski odcień. Trzeba przyznać, że dobrze współgra on z granatem, a całość uzupełniają szare elementy jak np. trzy paski. Nie zabraknie również niewielkich, czerwonych wstawek umieszczonych m.in. w okolicy pięty. Ponadto do produkcji użyto takich materiałów jak rip-stop nylon i nubuk.

Natomiast, jeśli chodzi o dostępność tej wersji, to jeszcze nie znamy dokładnej daty premiery, ale już teraz możecie załapać się na pre-order w poszczególnych sklepach. Sprawdźcie m.in. internetowy End Clothing – zamówienia będą realizowanie prawdopodobnie już w lipcu bieżącego roku, a w międzyczasie możecie sprawdzić pozostałe nowości od marki adidas.

adidas Originals ZX 700
Bliss–Chrome/Aluminium
G96510
Lipiec 2013

adidas-zx700-turquoise-blue-orange adidas-zx700-turquoise-blue-orange-02-570x359 adidas-zx700-turquoise-blue-orange-03-570x368 Bez_tytułu_2

- Reklama -Nike Air Force 1
- Reklama -NIke Air Force 1

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: