Projektanci pracujący dla adidas Originals ogarnęli ostatnio świeżą kolorystykę jednego z popularniejszych modeli ostatnich sezonów. Oczywiście mowa o butach adidas Originals ZX Flux. Natomiast, jeśli chodzi o zestawienie barw to otrzymało one nazwę Boonix/White. Domyślamy się, że sam tytuł wiele Wam nie mówi, dlatego już spieszymy z wyjaśnieniami.

Przede wszystkim cholewkę zdobi interesujący odcień zieleni. Na jej tle przebijają się białe akcenty. Ponadto branding i sznurówki również pokryte są wyżej wspomnianą zielenią. Do tego dochodzi biała zabudowana pięta a uzupełnieniem stawki jest kremowa podeszwa. Z tyłu umieszczono jeszcze czerwony akcent w postaci paska.

Jeśli chcecie być w posiadaniu własnej pary to odsyłamy Was na oficjalną stronę internetową sklepu Sneaker Politics.

adidas Originals ZX Flux
Boonix/White
Styczeń 2016

Adidas_ZX_FLux_Boonix_Boonix_White_AQ5396_Sneaker_POlitics_Hypebeast_4 Adidas_ZX_FLux_Boonix_Boonix_White_AQ5396_Sneaker_POlitics_Hypebeast_5 Adidas_ZX_FLux_Boonix_Boonix_White_AQ5396_Sneaker_POlitics_Hypebeast_6 Adidas_ZX_FLux_Boonix_Boonix_White_AQ5396_Sneaker_POlitics_Hypebeast_7 Adidas_ZX_FLux_Boonix_Boonix_White_AQ5396_Sneaker_POlitics_Hypebeast_8 Adidas_ZX_FLux_Boonix_Boonix_White_AQ5396_Sneaker_POlitics_Hypebeast_9

Reklama
air jordan