- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersadidas Originals ZX Flux NPS – Black / Black – Black

adidas Originals ZX Flux NPS – Black / Black – Black

Dla miłośników czerni i minimalistycznych kolorystyk mamy świeży wariant modelu adidas Originals ZX Flux z packu NPS. Mowa o zestawieniu Black/Black/Black, gdzie nie ma większej filozofii, jeśli chodzi o wygląd tych butów.

W akcji zobaczymy wyłącznie czerń, która pokrywa takie elementy jak podeszwę, boczne panele, sznurówki czy klasyczny branding w postaci trzech pasków. Warto również dodać, że do produkcji wykorzystano najwyższej jakości materiały i technologię.

Natomiast, jeśli chodzi o dostępność tych butów to koniecznie odwiedźcie oficjalną stronę internetową sklepu Afew.

adidas Originals ZX Flux NPS
Black/Black-Black
B34129
Październik 2014

afew-store-sneaker-adidas-zx-flux-tech-nps-core-black-coreblack-coreblack-18 afew-store-sneaker-adidas-zx-flux-tech-nps-core-black-coreblack-coreblack-110 afew-store-sneaker-adidas-zx-flux-tech-nps-core-black-coreblack-coreblack-111 afew-store-sneaker-adidas-zx-flux-tech-nps-core-black-coreblack-coreblack-16 afew-store-sneaker-adidas-zx-flux-tech-nps-core-black-coreblack-coreblack-12 afew-store-sneaker-adidas-zx-flux-tech-nps-core-black-coreblack-coreblack-13 afew-store-sneaker-adidas-zx-flux-tech-nps-core-black-coreblack-coreblack-14

 

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: