- Reklama -NIkeNIke

adidas Originals ZX Flux NPS – Dark Violet / Dark Violet – Core Black

Przed nami kolejne ciekawe wydanie, coraz to bardziej popularnego modelu ze stajni adidas Originals. Mowa oczywiście o ZX Flux w kolorystyce Dark Violet/Dark Violet-Core Black.

Jak sam tytuł sugeruje, w akcji zobaczymy głównie odcień fioletu, który pokrywa większą część powierzchni tych butów. Do tego dochodzą jedynie szare akcenty w postaci kultowych już trzech pasków oraz czarne elementy, umieszczone w okolicy pięty. Uzupełnieniem stawki jest biała podeszwa.

Natomiast, jeśli chodzi o dostępność tych kicksów to już teraz możecie poszukać ich w wybranych sklepach na świecie. Zajrzycie m.in. na oficjalną stronę internetową Afew.

adidas Originals ZX Flux NPS
Dark Violet/Dark Violet-Core Black
B34131
Listopad 2014

afew-store-sneaker-adidas-zx-flux-tech-nps-dark-violet-darkviolet-coreblack-18 afew-store-sneaker-adidas-zx-flux-tech-nps-dark-violet-darkviolet-coreblack-16 afew-store-sneaker-adidas-zx-flux-tech-nps-dark-violet-darkviolet-coreblack-14 afew-store-sneaker-adidas-zx-flux-tech-nps-dark-violet-darkviolet-coreblack-12 afew-store-sneaker-adidas-zx-flux-tech-nps-dark-violet-darkviolet-coreblack-13 afew-store-sneaker-adidas-zx-flux-tech-nps-dark-violet-darkviolet-coreblack-110

 

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NIkeNIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: